Štěstí je něco, co nemůžeme druhému dát, jen mu můžeme ukázat cestu ...


Už jste se dnes pochválili ?

04.02.2010 15:51

 

.. a připoměli si, jak jste úžasní? :o)

Ne? Proč ne?

Tak jeste jednou:  NIDKO NIKDY NEBYL, NENÍ A ANI NEBUDE JAKO JSTE VY!!! JSTE NAPROSTO JEDINECNI A ORIGINALNI!!! Pochvalte se za dnešek. Projděte si ho a uvědomte si, co se vám dnes povedlo!

I kdyby to měla být jenom "maličkost" ( popravdě mozek nerozlišuje velký a malý úspěch, to jenom naše "realistická logika", která ale také velice těžce sabotuje naši inteligenci a integraci s nekonečnou inteligncí, která prostupuje veškerým Univerzem!!! )

Ať chcete nebo ne, my všichni, i Ty, který si právě čteš tyto řádky, jsme součástí nekonečné všeobjímající inteligence, která prostupuje veškerým Univerzem. My skrze naši mysl dokážeme naprosto cokoliv. Jediný problém, proč to někomu vychází a umí toho využít ve svůj prospěch a ve prospěch svých blízkých a druhý to neumí, je v tom, že tomu dotyčný nevěří...

Dnes se Ti už určitě povedlo něco úžasného a výborného ( třeba i to, že jjsi někomu zvednul náladu, usmál ses na někoho a on se usmál na Tebe ... i to je úspěch!! ) Já vím, že to pro někoho může být těžký si toto teď uvědomit, ale je to tak. Otázka štěstí a radosti vůbec nezávisí na vnějších věcech komem vás. Je to vnitřní nastavení systému.:o)

Když si vezmeme dva lidi. Petra a Michala. Petr je chytrý ( všichni jsme chytří, ale pojďme společně zapracovat na tom, abychom byli moudří!! ) Michal je moudrý. Petr je chatrý a ví, že bude šťastný, až se mu povede to a to. Až vykoná tento úkol a nebo tento úkol. Michal je moudrý, on je šťastný při vykonávání jakéhokoliv úkolu, ikdyž ještě není hotový.
To platí v celém životě - štěstí není v cíli, štěstí je ta cesta.

Podívejte se do zrcadla, položte si ruku na srdce a řekněte si:
"Mám se rád/a."
"Přijímám se takový/á, jaký/á jsem."
"Jsem šťastný/á během celého dne."
... a řekněte to na sebe do zrcadla pěkně nahlas, pěkně od srdce... Je to základ všeho: mít rád sám sebe.
Nikdo jiný, jen Ty osobně neseš odpovědnost za svůj život a za to, jak se cítíš a co prožíváš !!!

:o)

 

 

—————

Zpět