Štěstí je něco, co nemůžeme druhému dát, jen mu můžeme ukázat cestu ...


Typy pro milostnou předehru

17.06.2009 15:48

Ráda tě poznávám
Jestliže s nějakým chlapem spíte poprvé, vzrušením mu nerozepnete ani košili. Natož poklopec. Abyste první společnou noc nemusela poslat do říše zapomnění, předehru nesmíte za prvé skončit předčasně, ale rozhodně ani přehánět. Správně stupňované vzrušení, počínaje zrychleným tepem a konče orgastickým vytím, však vyžaduje opravdu dobrou přípravu.
1 "Čerstvě povleču postel, po celé ložnici rozestavím svíčky a nastříkám svůj oblíbený parfém," prozrazuje pětadvacetiletá potápěčka Sára. "Tenhle úklid ve mně vždycky probudí sexy náladu."
2 Jděte na to p-o-m-a-l-u. Možná byste z něj nejraději strhala šaty. Zadržte! Až mu sundáte tričko, držte mu ruku těsně nad tělem, aniž se ho dotýkáte. Vytvoříte tak statický náboj, který bude vnímat jako jemné brnění. Pak ještě minutu vyčkejte, než mu konečky prstů jemně přejedete dolů směrem k tříslům.
3 Načrtněte mu ňadry na těle erotickou pěšinku. Přejíždějte mu prsy pomalu dolů a nahoru po zádech, pak se přesuňte dopředu a obkružte mu špičku penisu ztvrdlou bradavkou.
4 "Jednou mi přítelkyně pravou rukou pevně sevřela vztyčený penis a levou mi jemně hladila hruď a břicho. Přitom se postupně přibližovala k mému pohlaví. Vzrušením jsem mlátil hlavou o pelest jak epileptik," svěřuje se osmadvacetiletý řidič Adam.
5 Pokud jste s čerstvým úlovkem přežila první večer, využijte následujících pár týdnů k výpravám za rozkoší. Čím více oddálíte vlastní spojení, o to větší tlaková vlna slasti vás smete z matrací. 
6 Zůstaňte oblečení co nejdéle. "Když hladím muže přes šaty, úžasně je tím nabudím. Ani po šesti týdnech chození na takové laskání nemohou zapomenout," prozrazuje třiadvacetiletá masérka Jolana. Nechte ho, ať vám přes tenkou saténovou podprsenku dráždí ňadra nebo přes hedvábné kalhotky klitoris. "Pocit, že se ke mně nemůže dostat, mě strašně vzrušuje," dodává Jolana.
7 Jemně uchopte jeho varlata a lehce je masírujte konečky prstů. Věřte, že něco takového on ani jeho spermogenerátory ještě nezažili!

Po šesti týdnech
Napětí první noci je pryč, ale ležet vedle sebe nazí vás pořád vzrušuje. Svěřte si, z čeho máte největší požitek. Pozor! Čím otevřenější nyní budete, tím barvitěji si budete užívat milostný život.
8 Dvaatřicetiletá lékárnice Katka vyzkoušela na příteli svůj tajný lechtivý trik. "Jednou večer jsem se ho zeptala, jestli už ho někdo hladil prsty," vybavuje si. "Navzájem jsme si na kůži jemně kreslili obrazce - bylo to senzační! On mi potom přejel prsty přes břicho dolů a kolem klitorisu tak lehoučce, že se mě sotva dotýkal. Připadalo mi to tak erotické, že mi drkotaly zuby."
9 Nahřejte si ručník a vyjměte z mrazáku kostku ledu. Střídavě mu obě pomůcky pokládejte na horní část hrudi a pokračujte směrem dolů, dokud se nepropracujete k jeho vstavači.

Blahopřejeme - váš vztah vydržel šest měsíců!
Po takové době se vám možná zdá, že s pravidly pro sex a milostnou předehru už nepohnete ani o milimetr. Oba víte, co na druhého zaručeně zabírá a co ho určitě dostane do skupenství ztuhlého sádla. Ale pozor! V žádném případě nenechte svou touhu jezdit po hluboce vyjetých kolejích.
10 Odborník by vám prozradil, že půl roku je ideální k tomu, abyste si začala pohrávat s jeho prsty u nohou. Oblepte je třeba teplým medem a potom ho pomalu slízejte. Jazykem přitom postupujte od pat k prstům krouživým, pevným pohybem. Gastronomicky neobvyklé, ale vysoce erotické a vzrušující.
11 Šestadvacetiletá poštovní doručovatelka Anna se přesvědčila, že dlouhodobý milenec se dokáže propracovat až k místům, o nichž krátkodobá známost nemá ani potuchy - třeba k vašemu zadku. "Vždycky jsem byla přesvědčená, že mé obrovské půlky by se mohly používat místo vlnolamu," vysvětluje Anna. "Josef mě však přesvědčil, že mohou sloužit i k jiným účelům. Zalezl pod peřinu a hravě se do nich zakousl, potom na ně jemně foukal a olizoval je jazykem. Celé mé tělo zvláčnělo a podbřiškem mi proběhlo jemné brnění. Sex té noci byl rychlý a zběsilý."
12 Nastal také čas podělit se o své tajné sny. "Ivana je první dívka, která se mě zeptala na erotické představy," vypráví třiadvacetiletý truhlář David. "Přiznal jsem se, že si často v duchu přehrávám, jak mi servírka přikazuje, abych ji uspokojil. Když jsem přišel následující den večer domů, Ivana měla na sobě číšnický kostým a podvazky. Strašně mě potěšilo, že se kvůli mně přestrojila. Po téhle noci náš vztah nabyl na důvěrnosti."
13 Všímejte si, jaké fotografie v časopisech ho zaujmou a o kterých filmových scénách vypráví. Zužitkujte své poznatky a v nestřežený okamžik mu jeho fantazie předveďte pěkně na živo.
14 Muži často sní o poutech. "Josef mě jednou svázal hedvábným šátkem," vzpomíná Anna. "Potom vytáhl mašlovačku, natřel mi klitoris teplým mlékem a pak ho slízal. Od té doby se ho občas ptám, jestli by se nechtěl před spaním ještě něčeho napít!"
15 Požádejte ho, aby vám přiložil ruce těsně pod prsa a začal vás pomalu a plynule hladit směrem dolů. Když jeho ruce dospějí do oblasti vašeho přirození, měl by občas krátce zavadit o klitoris, dokud nebudete žádostivostí volat o pomoc.

 

 

—————

Zpět