Štěstí je něco, co nemůžeme druhému dát, jen mu můžeme ukázat cestu ...


Nevěřte ničemu, co si nemůžete ověřit

15.05.2009 16:29

 

Ověřit si můžeme cokoliv. Není nutné si na vše sáhnout. Pro materialisty je to nejpřesvědčivější, i já jsem radši, když si na důkaz mohu sáhnout. Ale na duši si sáhnout nemohu a tak používám jiné metody. Práce s kyvadlem je rozšířená technika - té však nevěří ten kdo ji neovládá.

Nezpochybnitelný je podle mých poznatků kineziologický test. Potřebujete k němu druhou osobu. Tato osoba upaží ruku v pravém úhlu k tělu a vy testujete sílu protitlaku tak, že tlačíte na kloub zápěstí. Zapamatujete si sílu protitlaku. Pak položíte otázku. Ptáte se ( doporučuji ptát se v duchu ) otázkou, na kterou je možné jednoznačně odpovědět ano nebo ne. Opět tlačíte na zápěstí. Pokud je odpověď ano, je síla stejná - pokud je ne, paže nezadržitelně klesá. U siláka jsou tyto rozdíly velmi zřetelné, u slabších osob je důležité porovnání zkušebního tlaku a tlaku jako odpovědi. Princip spočívá v energii. Když se ptám vysílám energii otázky do vesmíru a z vesmíru mi přijde odpověď také formou energie. Z energie je celé naše tělo, tedy i svaly. A tyto svaly mi zprostředkují odpověď tak, jak jí jsem schopna porozumět - pozitivní = silný / negativní = slabý.

Pokud se odpovědi různí, položila jsem otázku špatně - není možné jednoduše odpovědět ano/ne, nebo se ptám na to co mi nepřísluší. Např. mi nepřísluší se ptát, zda soused chodí za slečnou ze samoobsluhy. Také mi neodpoví na věci, které ještě nejsou dané, jsou někde v budoucnosti. Slečna, která ještě nemá známost chce vědět zda se jí narodí chlapec. To ještě není dané, protože ještě není daný partner atd. Pokud stejnou otázku položí těhotná maminka, tak to dané je - děťátko už existuje.

Pro informace z budoucnosti existují techniky věštění. A Reikisti nejsou věštci :-)

—————

Zpět