Štěstí je něco, co nemůžeme druhému dát, jen mu můžeme ukázat cestu ...


Kdy muži nejvíc žárlí?

12.05.2009 15:36

 

Muži jsou od přírody žárliví. Ale víte, kdy žárlí nejvíce? Co je toho příčinou? Zkuste je trochu pochopit, vlastně za všechno můžete sama! V době, kdy začnete ovulovat, máte nejplodnější dny v měsíci. Pro muže je to jakýsi signál, který jim dává nutkání proměnit se v žárlivá zvířata. Když se ve vaší přítomnosti objeví jiný, o něco krásnější muž, než je ten váš, (a to nemusí být vůbec pravda. Stačí, když si to bude myslet on) vnímá ho jako vetřelce.

Muži vnímají ženskou krásu během periody jinak. V nejvyšší plodnosti toužíme po sexem posedlých samcích. V neplodných naopak máme raději „přátelské“ typy. Mužům vysíláme signál, který jim říká, že toužíme po mužně znějících hlasech, po mužském pachu, po mužské síle. Mužský hlas, vzhled a pach na nás působí jako biologický indikátor zdraví.

Američtí vědci přišli se zajímavým zjištěním. Muži cítí ženskou ovulaci stejně tak, jako ostatní „samci přírody.“ Jakmile začneme toužit po mužných dotecích, náš partner to vycítí.  Všechny ostatní muže začne vnímat jako soky a proto může dojít mezi vámi i k hádce.

—————

Zpět