Štěstí je něco, co nemůžeme druhému dát, jen mu můžeme ukázat cestu ...


Jak vzbudit erotickou vášeň

12.05.2009 15:19

 

Mnoho knih o tom, jak vzrušit partnera, se tváří, jako by sexuální styk nebyla činnost o nic obtížnější než zmáčknutí vypínače vaší noční lampičky u postele. "Stiskněte zde, abyste urychlili orgazmus. Pro obzvláštní zážitek přitlačte tady." Ano, sexu­alita je jako elektřina, ale "knoflíky" na těle vaší kořisti jenom zrychlí nebo zpomalí tělesné funkce. To, co přivede tělesný mechanizmus do varu tak, že bude hřát po dlouhá léta, je síla mysli. Nejerotičtější orgán v těle vaší kořisti je mozek.

Instruktážních příruček je nepřeberné množství. Mají názvy jako "Jak vašeho muže v posteli rozpálit", Jak vaší ženu v posteli rozpálit, Jak vaseho muže v posteli rozpálit jestě více a Jak kdykoli uspokojit ženu tak, že bude prosit o přídavek. Seznam pokračuje. Takovéto příručky jsou přeplněny podrobnými údaji pro ženy, jak dráždit místo těsně pod "tou sladkou helmičkou", aby byl muž úplně bez sebe. Muži si mohou nastudovat hloupoučká schémata, kam přesně klást prsty, aby neminuli zatáčku, která vede k jejímu bodu G.

Všechny tyhle žvásty jsou důležité - velice důležité. Ale když jde o to, jak přimět někoho, aby se do vás zamiloval, blednou ve srovnání s tím, čemu já říkám fellatio mozku - naplnění snů, tužeb a fantazií vaší kořisti a následné vytvoření erotické aury, která ho nebo ji bude oblažovat po celý život.

Muži, mnohem důležitější, než kolikrát jí "to" uděláte za týden (nebo dokonce za noc), je vaše citlivost a oddanost, kterou vložíte do každého aspektu vašeho vztahu. A vaše city, které budou patrné pokaždé, když na ni pohlédnete.

Ženy, mnohem důležitější než velikost vaší podprsenky nebo křivka vašich boků je pro muže velikost a křivka vašeho postoje k erotice a způsobu, jak nakládáte s jeho individuální sexualitou.

 

—————

Zpět