Štěstí je něco, co nemůžeme druhému dát, jen mu můžeme ukázat cestu ...


Jak ho svést

12.05.2009 15:28

 

Vezmi si co nejkratší sukni, pod ni "zářivě bílé" spodní kalhotky a naaranžuj se mu tak, abys ses před ním shýbla a on viděl na pár vteřin zezadu "všechno". Nos, hluboký výstřih a šaty co nejvíc do červena.
Tohle všechno rajcuje i mě a to mi táhne už na padesátku...

 Určitě znáte, jaké má účinky čokoláda (repektive kakao v čokoládě). Pokud si to zrovna teď nevybavíte - tak navozuje dobrou náladu  a má v sobě některé látky, které vytváří tělo, když je s milovanou osobou ( serotonin ).Tak proč toho nevyužít? Třeba na první rande vemte s sebou čokoládu a pěkně ji spolu snězte.  

Dívejte se mu při usrkování vína přímo do očí. Do pohledu dejte veškerou svou něžnost, lásku a smyslnost. Až váš pohled zaregistruje, přidejte něžný úsměv a chyťte ho za ruku. Dnešní večer už bude patřit jen vám.

Spadla vám kadeř vlasů do obličeje? Pak právě přišla ta nejlepší chvíle, kdy si můžete zahrát na něžnou romantičku. Natáčejte svůj pramínek vlasů na prst a různě si s ním hrajte. Muži milují ženy, které si umí hrát se svými vlasy. Přivedete ho na nemravné myšlenky.

Věta typu: „Miláčku tak to děláš moc hezky, ale ještě trochu přitlač.“ Rozhodně potěší (alespoň mu prozradíte, jak TO máte ráda) Ale nesmíte to během milování vyslovit třikrát, ne-li víckrát!

Chlapi se sice řadí k tvrdým tvorům této planety, ale lichocení jim dělá velmi dobře. Polochtejte jeho ego. Jeho výkon se zvýší dvojnásob.

A nějaká autoerotika by taky při tom nebyla marná.

Zařiďte to tak, aby vás viděl u převlíkání (nespěchejte!!), vyslečte i jeho (a nahlas obdivujte!!!!), může být i erotická narážka na sny o něm..

Nechte ho chvíli žárlit, když uvidí, jaký zájem vzbuzujete u cizích mužů, uvědomí si, že vaši lásku nemá bez veškeré snahy jistou na věky. Ale nepřežeňte to.

Obdivujte ho. Chvála a obdiv se nám ženám vždycky vrátí.

Chvílemi ho ignorujte. Chtěl soběstačnou ženu, která ho nepřipraví o svobodu? Má ji mít. Pamatujte – muž je jako náš stín: pokud půjdete k němu, uteče před vámi, pokud budete utíkat vy, bude vás pronásledovat…

Na některé muže naopak působí bezmocnost – nad rozbitou žehličkou, nad dovolenou, nad obsluhou strojku na maso…

VÝZVA... A ŠOK
Vyzvěte toho svého k milování tak, jak jste to ještě NIKDY neudělala. Jasně a zřetelně mu oznamte, že se chcete milovat ("Chci Tě a HNED!" :-)), nebo si pro něj připravte vyzývavé oblečení a přistupte rovnou k "věci". A ne tak, že se zase odplížíte do chronicky známe postele, ale milujte se třeba v předsíni, na kuchyňské lince, pračce, nebo ve vaně. Bojíte se co on na to? Bude zaskočen? Ano, ale jen několik sekund. Takovéto výzvě neodolá.

—————

Zpět