Štěstí je něco, co nemůžeme druhému dát, jen mu můžeme ukázat cestu ...


Erotický atlas mužského těla

17.06.2009 15:51

Skomírá váš milostný vztah jako motýl pod zavařovačkou? Postelový život si vzal dovolenou? Nebo vám "jen" polštáře začínají zavánět stereotypem? Sbalte patřičné vybavení a vydejte se provozovat turistiku! Místo svačiny a repelentu si přibalte citlivé prsty, fantazii a rozličná dráždidla (kostky ledu, hedvábný šátek, peříčko, masážní rukavici, spoustu radosti nadělají například i něžně použité hroty vidličky, hřebenu nebo kartáče). Nezapomeňte však, že při zdolávání nerovností terénu je záhodno na okamžik odklidit jemnocit, vzít věc řádně do ruky a nebát se zmáčknout či přitlačit. 
Třese se na vás víc než dvaasedmdesát kilometrů nedočkavých nervů, a proto už na nic nečekejte a vyrazte na procházku po jeho tajných stezkách, o nichž možná nemá tušení ani on sám. Můžete klidně vsadit polovinu svého šatníku, že s cosmo turistickou příručkou zaručeně z téhle zeměpisné maturity dostanete jedničku s hvězdičkou (i když je pravděpodobné, že ji budete muset ještě několikrát opakovat)!

Vnadná víčka
Své kroky nasměrujte na dvě superhebké vyvýšeniny - jeho oční víčka. Na této části těla je vrstva kůže nejtenčí a váš motýlí výšlap mu udělá moc dobře. Můžete líbat, foukat, šimrat, ale nedoporučuje se vysávat.

Úžasné uši
Zabruste špičkou jazyka do závratné propasti v ušním boltci. Až mu smyslně dechnete do hlubin jeho zvukovodu, ocitne se na pokraji slastného bezvědomí. Pokuste se napodobit ještěrku a kmitajícím jazykem kopírovat záhyby jeho boltce. 

Krutý krk
Letmé motýlení si tentokrát nechte v batohu a sáhněte spíš po chirurgických rukavicích. Toto mužské území má totiž rádo drsnější způsob dráždění. Nebojte se zmáčknout a přitlačit (pozor, chroptění nebývá příznakem potěšení). Dovoleno je kousání a sání, i když zanechávání turistických značek na tomto teritoriu není žádoucí. 

Bravurní bradavky
Náhorní plošina jeho hrudi s krápníky bradavek by určitě neměla ujít vaší pozornosti. Nesmlouvavě se proderte jeho hrudní houštinou a pak už vám nic nebrání, abyste zabrousila do let, kdy vám stálou společnost dělal dudlík. Můžete se vsadit, že nezůstane jen u bradavek.

Zhýralá záda
Tady pozor! Stačí, když nehty, jazykem nebo hedvábným šátkem zabrousíte do okolí říčního koryta, které modeluje páteř, a jeho labužnické výkřiky rozdrnčí okenní tabulky. Ke slovu se dostane kartáč, hřeben nebo vidlička, kterými můžete směle rejdit po tomto výsostném území.

Divotvorné dlaně
Právě jste zavítala do rezervace, kde má své bydliště 40 000 nervových zakončení. Vaše přítomnost je zcela jistě postaví do pozoru. Spojenými nehty opisujte kroužky v jeho rozevřené dlani. Dejte si jeho dlaň před svá ústa a jazykem podnikejte živočišné výpady proti čáře života. 

Pronikavý penis
Chráněná krajinná oblast s činnou sopkou uprostřed si stále ještě schovává neprobádaná zákoutí. Penis totiž není jen "nadzemní" část, ale pořádný kus je ho ještě schovaný uvnitř. Pokud ho stisknete kousek pod kořenem a soustředíte se při masáži i na tato místa, bude mít pocit víc než stoprocentního uspokojení. Připravte se ovšem na erupci lávy.

Horkokrevná hráz
Při příležitosti nedělního výletu byste se určitě měla projít po hrázi. Tu pravou a jedinou najdete na půli cesty mezi konečníkem a kořenem penisu. Nestyďte se, pořádně ji stiskněte a krouživými pohyby masírujte. Pokud jí věnujete dostatečnou péči, nepochybně způsobíte záplavy.

Pozoruhodné půlky
Přijměte pozvání na slastnou vrchovinu. Na masitých kopcích se vyskytuje o něco méně nervových zakončení, proto vyžadují razantnější přístup. Na pomoc si vezměte kostky ledu či masážní rukavici, ale vystačíte i s nehty a zuby. Chcete-li ho přivést na pokraj šílenství, třete se mu o hýždě svými vzrušenými ňadry.

Chlípná chodidla
Tento podivuhodný přírodní útvar představuje velký trumf vašeho cestování. Jemné sání jednotlivých prstů ho spolehlivě vymrští do orgastických výšin. Změňte se na okamžik v oddanou gejšu a hněťte mu chodidla masážním olejem. Aktivizujete tak vzrušivé akupresurní body.

 

 

—————

Zpět