Štěstí je něco, co nemůžeme druhému dát, jen mu můžeme ukázat cestu ...


Erotické představy a fantazie

12.05.2009 15:42

 

Každý člověk má erotické představy a sny. Podělte se o ty své se svým partnerem! Necenzurujte své myšlenky, ulehněte do pelíšku a svěřujte se jeden druhému navzájem. Začněte s věcmi, o kterých se vám nejlépe mluví a postupně přejděte na silnější odvar. Nebojte se používat odvážnější výrazy – vašeho partnera to jistě povzbudí a vzruší.

Erotické pomůcky
Nemusíte hned běžet do nejbližšího sexshopu. Použijete-li jen drobné pomůcky, zvýšíte tím chuť na sex. Při sexuálních hrátkách použijte třeba hedvábný šál, kterým přivážete partnera k posteli nebo ho hlaďte peříčkem. poklaďte mu tělo ovocem a pusťte se do něj! Pomalu se svlékejte a pohrávejte si s každým kouskem oblečení.

Sex v malinách
Také jídlo může být erotickým spínačem. Dopřejte si piknik v posteli – vyberte jídla, se kterými si můžete zařádit maliny, jahody, med, čokoládu, kostky ledu.. Výborným tipem je sladká šlehačka, kterou postříkáte partnera a uděláte si z něj lízátko.

Hrajte divadlo
Tohle zvládne každý. Domluvte si schůzku v romantické restauraci a přijďte tam jako cizí osoba. Chovejte se s partnerem, jako byste se vůbec neznali a znovu se poznávejte. Při té příležitosti se oblékněte tak, jak běžně nechodíte. Sexy šaty, účes, make-up. Partner bude u vytržení a bude po vás toužit jako první noc.

Striptýz
Striptýz je dalším oživením vztahu. Nezačínejte však hned prudce. Stupňujte partnerovu touhu. Napínejte ho. Až spolu půjdete na večeři, zujte si střevíček a přejíždějte mu prsty nohu. Zavolejte mu do práce a vyprávějte mu, co byste s ním zrovna chtěla provádět. A to do detailů!

Komplimenty
Muži také potřebují komplimenty. Připomínejte svému drahému jak krásně voní, jak má mužné ruce, krásné vlasy a sexy pohled.

Nespěchejte

Než dojde na sexuální styk, nikdy nespěchejte. Zapomeňte na stereotyp a dopřejte si před sexem masáž s aromaolejem, vzrušující koupel, něžné laskání nebo si třeba zahrajte na honěnou. Hlavně nespěchejte a nechejte svou touhu čekat. Jednoznačně se vám to vrátí v hloubce prožitku.

 

Erotogenní zóny a jejich stimulace

Ženské i mužské tělo je velká hádanka. Každému z nás se líbí něco jiného. Někdy nás dokáže vzrušit jen jemný dotyk, jindy potřebujeme delší dráždění. Místa na těle, která obzvlášť citlivě reagují na dotyky a hlazení se nazývají erotogenní zóny. Takovými "zónami" může být pokryto celé tělo. Některá místa jsou však zaručená.

Uši
Jemné hlazení ušních boltců jejich líbání nebo olizování špičkou jazyka vzbuzuje ve většině mužů i žen slast a dokáže je přivést k "šílenství". Dráždění nervových zakončení způsobuje příjemné mrazení a rozkoš, která se přenáší do celého těla Podobně příjemně mohou působit i slůvka lásky šeptaná do ucha nebo příjemná hudba.

Oční víčka
Jemná kůže očních víček obsahuje množství citlivých nervových zakončení. Je to jedno z nejcitlivějších míst na lidském těle. Požádej partnera aby zavřel oči a pak mu jazykem přejeď oční víčka od středu k okrajům. Uvidíš, co to udělá.

Nos
Vůně a sexuální vzrušení spolu úzce souvisí. Obě pohlaví se vzájemně přitahují pomocí zvláštních látek nazývaných feromony. Kromě vůně je ale také velmi vzrušující lehké pohlazení po hraně nosu a vzájemné "eskymácké" tření nosů o sebe.

Ústa
Ústa jsou nejdůležitějším "orgánem vášně". Polibky jsou známkou skutečné náklonnosti. Různé druhy polibků zvyšují vzrušení a působí eroticky. Špička a spodní část jazyka velmi citlivě reaguje na dotyk. Setkání dvou špiček jazyka probouzí "erotický náboj". Eroticky působí i dráždění chuťových buněk. Popros partnera, aby zavřel oči a zkusil hádat, které lahůdky mu právě vkládáš do úst.

Krk
Polibky, jemné kousání a sání nebo hlazení rty a jazykem v oblasti krku a šíje vyvolává příjemně vzrušující mrazení, které probíhá dolů páteří a do celého těla. Dej si ale pozor na přílišné nasazení. Tmavě zabarvené skvrny na kůži – "cucfleky" – nemusí být pro každého příjemnou vzpomínkou.

Dlaně a chodidla
Každá naše dlaň obsahuje přes 40 tisíc nervových zakončení. Řadí se tak k jedné z nejvíce erotogenních zón na těle! I když se to nezdá, hlazení, líbání, olizování ruky a jemné krouživé pohyby nad zápěstím mohou být účinnou předehrou. Podobné je to i s chodidly. Jemná masáž prstů a plosek nohou zvýši jejich prokrvení a způsobí uvolnění celého těla.

Prsa
Patří mezi nejčastěji uváděné erotogenní zóny. Prsní bradavky jsou doslova posety konečky nervů, které přenášejí sexuální stimulaci do celého těla. Bradavky se při vzrušení zvětší a napřímí. Oblíbené je dráždění jazykem a rty nebo jejich opatrné uchopení mezi zuby. Podobně příjemné může být i hlazení a jemné hnětení a tisknutí prsou. I mužské bradavky jsou důležitou erotogenní zónou.

Kříž
Na bederní oblast zad těsně nad zadečkem se často zapomíná. Většina lidí ji ani za erotogenní zónu nepovažuje. Opak je pravdou. Kůže v těchto místech obsahuje opět velké množství citlivých nervových zakončení. Krouživé pohyby palců při masáži nebo jemné dráždění jazykem mohou vyvolat rozkoš.

Zadeček
Citlivé hnětení a hlazení zadečku dráždí jeho nervová zakončení a způsobuje vzrušení. Příjemné jsou také jemné dotyky jazykem nebo prsty.

Pohlavní orgány
Správně hádáte, že pohlavní orgány jsou vůbec nejerotogenější místa lidského těla. Při vzrušení se zvyšuje průtok krve jejich cévami a stávají se citlivější na stimulaci. Hlazení a dotyky v oblasti genitálu navozují příjemné pocity a zvyšují vzrušení. Nejcitlivějším místem ženského genitálu je klitoris. U muže takové místo najdete na spodní straně žaludu.

 

—————

Zpět